cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż Bielsk Podlaski - Oferty sprzedaży działek
37 ogłoszeń
Od najnowszych
37 ogłoszeń
Działka budowlana przy lesie, ul. Gajowa
Studziwody,Bielsk Podlaski
93 500 zł750 m² 124,67 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
370 000 zł3 700 m² 100 zł/m²
Działka budowlana, ul. Kluka
Bielsk Podlaski,podlaskie
475 000 zł3 700 m² 128 zł/m²
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Mickiewicza
Centrum,Bielsk Podlaski
1 650 000 zł1 611 m² 1 024,21 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
250 000 zł4 076 m² 61,33 zł/m²
Działka rolno-budowlana, ul. Wierzbowa
Bielsk Podlaski,podlaskie
83 000 zł824 m² 100,73 zł/m²
Działka budowlana, ul. Białowieska
Śródmieście,Bielsk Podlaski
189 000 zł984 m² 188,01 zł/m²
Działka budowlana Bielsk Podlaski
Studziwody,Bielsk Podlaski
400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Daniłowicza
Śródmieście,Bielsk Podlaski
130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Bielsk Podlaski
Dubicze,Bielsk Podlaski
129 000 zł979 m² 131,77 zł/m²
Działka budowlana Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
94 000 zł718 m² 130,92 zł/m²
Działka budowlana Bielsk Podlaski
Dubicze,Bielsk Podlaski
129 000 zł980 m² 134,38 zł/m²
Działka, ul. Kolejowa
Śródmieście,Bielsk Podlaski
140 000 zł422 m² 331,75 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Studziwody,Bielsk Podlaski
95 900 zł753 m² 127 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Bielsk Podlaski,podlaskie
449 000 zł5 226 m² 85,92 zł/m²
Działka rolna przy lesie Bielsk Podlaski
Dubicze,Bielsk Podlaski
150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²
Działka rolna przy lesie Bielsk Podlaski
Dubicze,Bielsk Podlaski
190 000 zł943 m² 201,48 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Zamkowa
Śródmieście,Bielsk Podlaski
330 000 zł1 501 m² 219,85 zł/m²
Działka komercyjna, ul. Rejonowa
Śródmieście,Bielsk Podlaski
422 000 zł1 767 m² 239 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
126 600 zł1 055 m² 120 zł/m²
Działka budowlana, ul. Mickiewicza
Bielsk Podlaski,podlaskie
285 000 zł2 776 m² 102,67 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
205 425 zł804 m² 255,50 zł/m²
Działka budowlana Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
72 000 zł832 m² 80,53 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²
Działka komercyjna ogrodzona
Śródmieście,Bielsk Podlaski
1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Daniłowicza
Bielsk Podlaski,podlaskie
74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Ekologiczna
Śródmieście,Bielsk Podlaski
113 880 zł876 m² 130 zł/m²
Działka, ul. Ekologiczna
Bielsk Podlaski,podlaskie
74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
110 000 zł908 m² 121 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Bielsk Podlaski
Dubicze,Bielsk Podlaski
630 000 zł4 774 m² 131,96 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Śródmieście,Bielsk Podlaski
289 000 zł4 200 m² 68 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Dubiażyńska
Studziwody,Bielsk Podlaski
1 250 000 zł11 733 m² 106,54 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Śródmieście,Bielsk Podlaski
64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²
Działka budowlana Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
70 000 zł650 m² 107 zł/m²
Działka rolno-budowlana Bielsk Podlaski
Centrum,Bielsk Podlaski
84 000 zł1 000 m² 84 zł/m²
Działka budowlana Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski,podlaskie
90 000 zł950 m² 94,74 zł/m²
Działka budowlana, ul. 11 Listopada
Śródmieście,Bielsk Podlaski
79 000 zł989 m² 79,88 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
119 000 zł14 600 m² 8,15 zł/m²
Pasuje w 98%
Bielsk Podlaski +1 km
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Białostocka
Śródmieście,Bielsk Podlaski
260 000 zł784 m² 331,63 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Bielsk Podlaski
Śródmieście,Bielsk Podlaski
64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki Bielsk Podlaski
Włącz powiadomienia