Mieszkanie Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski, podlaskie

  • 260 000 zł
  • 32 m²
  • 8 125 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Łęgowska

Skontaktuj się

Mieszkanie Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski, podlaskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

260 000 zł

32 m²

8 125 zł/m²

Mieszkanie Bielsk Podlaski

Zaktualizowane: 19 maja 2026

260 000 zł 32 m² 8 125 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 260 000 zł (8 125 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 1 pokój; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 200 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 916747

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Nowoczesne mieszkanie w sercu Bielska Podlaskiego - komfort, lokalizacja i spokój życia

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Bielska Podlaskiego, w nowoczesnym budynku z 2023 roku. (...)

Agent

Ewa Łęgowska

575 677...

575 677 993

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 677...

575 677 993

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy