dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bielsk Podlaski - Oferty „sprzedam mieszkanie”

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Bielsk Podlaski,podlaskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentuję Państwu przytulne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Ogrodowej. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Pomieszczenia: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Bielsk Podlaski,podlaskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przytulne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 62 m2, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

380 000 zł62 m² 6 107,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim. Nieruchomość położona jest na III piętrze, niskiego IV piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Bielsk Podlaski,podlaskie

522 000 zł72 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum. Duży balkon około 5 m .   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielsk Podlaski,podlaskie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m położone na 1 piętrze bloku przy ul. Żeromskiego w Bielsku Podlaskim. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

149 000 zł49 m² 3 042,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie z dużym potencjałem w 6 - lokalowym budynku z udziałem w nieruchomości wspólnej (ok 620 m2) Stok Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

169 000 zł27 m² 6 213,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie grzecznościowe prywatne Zmieniły się plany stąd sprzedaż. Cena 168 tys nie podlega negocjacji. Proszę poważnie zainteresowane osoby o kontakt. Doskonała lokalizacja ul.Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświętna

Bielsk Podlaski,podlaskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, w dobrej lokalizacji, blisko sklepy spożywcze, przychodnie, szkoły, przyjazne sąsiedztwo. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poświętna

Bielsk Podlaski,podlaskie

299 000 zł60 m² 4 962,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Funkcjonalne mieszkanie w centrum Bielska Podlaskiego! Tylko w biurze In-Home! Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Poświętnej. Trzypiętrowym budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsk Podlaski,podlaskie

183 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w centrum Bielska Podlaskiego skąd wszędzie jest blisko. Ma powierzchnię 36,6 m2 i składa się z dwóch pokoi , oddzielnej kuchni i łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bielsk Podlaski,podlaskie

295 000 zł62 m² 4 741,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam do mieszkania przy ulicy Jagiellońskiej. Powierzchnia lokalu wynosi ponad 62m2, obejmuje 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, oddzielne wc oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Bielsk Podlaski,podlaskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60m2. Mieszkanie jest czteropokojowe, położone na czwartym piętrze w centrum miasta przy ul. Kazimierzowskiej 7 w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poświętna

Bielsk Podlaski,podlaskie

299 000 zł60 m² 4 962,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Tylko w biurze nieruchomości In-Home funkcjonalne mieszkanie w centrum Bielska Podlaskiego! Nieruchomość usytuowana jest przy ulicy Poświętnej, w trzypiętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Bielsk Podlaski,podlaskie

265 000 zł59 m² 4 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 59 m2. 4 pokojowe: osobna kuchnia, łazienka oraz toaleta (do remontu) 4 piętro, przy ulicy 11 listopada Balkon, piwnica 5 minut do centrum miasta Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bielsk Podlaski,podlaskie

260 000 zł56 m² 4 601,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na parterze w samym centrum miasta. polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielsk Podlaski,podlaskie

280 000 zł48 m² 5 815,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w 2015 roku przeszło kapitalny remont;nowa instalacja elektryczna 400 Volt, sanitarna.Nowa posadzka wraz z jej dociepleniem, nowe ściany działowe, podwieszane sufity.Po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

335 000 zł63 m² 5 322,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 62,94m2 na II piętrze z balkonem 5,60m2. W skład pomieszczeń wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

329 000 zł62 m² 5 315,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 61,89m2 na I piętrze z balkonem 5,46m2. W skład pomieszczeń wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

335 000 zł63 m² 5 294,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 63,27m2 na parterze z ogrodem 78,35m2. W skład pomieszczeń wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

295 000 zł54 m² 5 464,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 53,98m2 na trzecim piętrze z balkonem 5,46m2. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

333 000 zł63 m² 5 298,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 62,85m2 na trzecim piętrze z balkonem 5,60m2. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

329 000 zł62 m² 5 315,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W bielsku podlaskim Słoneczne Tarasy, ul.Północna Polecamy Państwu ustawne mieszkanie o pow. 61,89m2 na trzecim pietrze z balkonem 5,46m2. W skład pomieszczeń wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Bielsk Podlaski,podlaskie

285 000 zł64 m² 4 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Salon 24,5m2 + 2 sypialnie po 10,5m2, kuchnia, łazienka, duży przedpokój, balkon (loggia), piwnica, zamknięty parking przed blokiem, wyjście z bloku na plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

210 000 zł57 m² 3 710,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,6 mkw w Bielsku Podlaskim na pierwszym piętrze w jednopiętrowy bloku z własnym podwórkiem.W skład mieszkania wchodzą trzy nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

193 000 zł36 m² 5 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na 4 piętrze w ścisłym centrum Bielska Podlaskiego. W jego skład wchodzi przestronny korytarz, pokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Bielsk Podlaski,podlaskie

288 500 zł63 m² 4 579,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Bielsku Podlaskim. Nieruchomość o powierzchni 63m2 znajduje się na trzecim piętrze. Rozkład lokalu to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

250 000 zł46 m² 5 403,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane blisko centrum miasta. Idealne dla osób poszukujących nieruchomości do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż piękne mieszkanie 63m2 na 3 piętrze. Powierzchnia mieszkania obejmuje 3 pokoje, kuchnię, łazienkę z prysznicem, oddzielne wc, przestronny korytarz. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

180 000 zł46 m² 3 925,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Zamieszkaj blisko centrum ***cena do negocjacji*** Przestronne mieszkanie o powierzchni 45,85 m2, położone na czwartym piętrze niedaleko centrum Bielska Podlaskiego! Powierzchnia obejmuje dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m2 położonego na trzecim piętrze w Bielsku Podlaskim. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Zamieszkaj w centrum ***cena do negocjacji*** Przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na trzecim piętrze w ścisłym centrum Bielska Podlaskiego! Powierzchnia obejmuje trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m2, położonego na parterze w centrum Bielska Podlaskiego. Powierzchnia obejmuje dwa pokoje, kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Bielsku Podlaskim na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkania obejmuje trzy pokoje, kuchnię, łazienkę oraz wc. Stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

284 240 zł68 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu komfortowe mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 68 m2 położone na pierwszym piętrze przy ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

160 000 zł39 m² 4 100,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Zamieszkaj blisko centrum ***cena do negocjacji*** Przestronne mieszkanie o powierzchni 39,02 m2, położone na trzecim piętrze niedaleko centrum Bielska Podlaskiego! Powierzchnia obejmuje dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Bielsk Podlaski,podlaskie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam jasne 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze,w Bielsku Podlaskim przy ul Bialowieskiej 111f wybudowane z bloczków silikatowych w 1994r. Więcej szczegółów pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Bielsk Podlaski,podlaskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie 63m2. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, toaleta, hol, w 100% umeblowane, 3 piętro, bez podzielników ciepła Dodatkowa przestrzeń: balkon 5,5m2, piwnica. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

160 500 zł31 m² 5 177,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu kawalerkę o powierzchni 31m2 położoną na parterze przy ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim. Powierzchnia jego obejmuje jeden duży pokój z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsk Podlaski,podlaskie

203 000 zł48 m² 4 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 48 m kw na 1 piętrze w centrum Bielska Podlaskiego, po remoncie częściowo umeblowane. Mieszkanie jest dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Północna

Bielsk Podlaski,podlaskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Duży balkon z zejściem do ogródka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na drugim piętrze w Bielsku Podlaskim. Powierzchnia obejmuje dwa pokoje, kuchnię, łazienkę oraz wc. Stolarka okienna wymieniona. Po.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij